....::Alexandra::....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

....::Alexandra::....

Mesaj  Admin la data de Mier Aug 24, 2011 4:25 am

Bunica mi-a povestit ca-n casa vecina( ma trec siacum fiori ) locuia o fata de 14 ani pe nume Alexandra.
Ei ii placeau chestile paranormale , sa faca invocari si uneori chiar sa omoare oameni.
Eu nu am crezut povestea asa ca m-am hotarat sa merg in acea casa parasita .Era pe la 21:30 eu cu Andreea si cu Sandra am hotarat sa intram.
Eram in pragul usii , dar nu era nevoie so deschidem noi s-a deschis ea singura

:> Bun . deci intram pe un hol lung si chiar in acel moment Andreei i se facu sete .
-La naiba , Andreea acum vrei si tu sa bei apa ! Hai ,ca poate gasim in frigiderul asta !
Cand am deschis un fior rece ne-a trecut prin inima am vazut o fata cam de 8 ani decedata si tocata bagata in frigider . :>
- O vaiiiiiiiii Andreea , Adina !! Sa plecam de aici acum ! Nu mai stau nici un minut .
Dar cand sa deschidem usa era blocata . o fata ( era alexandra) cu cutit in mana se apropie de noi .
- Ooooo , dar nu stati asa haideti , sa mancati ! ( a zis ea ) .
-Sandra , Andreea ce ziceti ?
-Hai!
- Eu nu sunt prea sigura poate e o capcana si ce osa gateasca ???
-Vai de tine saraca sa nu zici ca ti-e frica ha ?
-Hai sa mergem !!!!!!!
In bucatarie femeia aia scoase din frigiter fata aia de 8 ani ne dadu o halca din ea la fiecare.. :-P(iakkkk)
-Eu nu mananc asa ceva !! Nu vreau sa ma imbolnavesc !
Femeia ii lua mancarea Sandrei si si-o baga pe gat
-Nici eu as prefera o apa ....
-Si eu
-La fel
Femeia ne dadu sangele din capul ei
-Iaiiiiiiiiiiiii !!! Doamna ne lasati sa plecam va rugam !
-Nu fetito ! Treci jos si mananca ( atunci Sandra spuse tot felul de lucruri ciudate ca : )
-De abia apuc ca femeia aceasta sa ne omoare!
-Ce-ti veni , Sandro !
-Ceva asa ca UN FEL deeee.....
-Bine eu vreau sa iesim de aici
Femeia disparu noi plecaram si ajunseseram in baie acolo in toaleta era un cap de femeie de 31 de ani care putea iar din chiuveta picurau stropi de smoala.
Andreea dadu drumul la bazin ca sa se duca capul darcand sa dea femeia aia deschise ochii . LOL! :O
Usa se deschise brusc iar noi ajunseseram in beci :>
Acolo se misca un butoi iar toate borcanele cu dulceata cazura din pamant incepu sa iasa o femeie din zmoala .
Am vazut o usita la beci si am iesit pe ea pana amajuns afara .Cat timp fugeam am intors capul spre geam si femeia aia din zomala se uita la noi si ne-a aratat semnul mortii iar pe geam scria asa :
"Daca o sa va mai intoarceti jur ca o sa va omor!"
Ma bucur ca am scapat cu viata . Credeti ce vreti eu zic ca e reala E REALA ! doar Sandra si Andreea stiu .

Admin
Admin

Data de înscriere : 23/08/2011

Vezi profilul utilizatorului http://dosarelex.wikiforum.ro

Sus In jos

Re: ....::Alexandra::....

Mesaj  edoosh la data de Mier Dec 18, 2013 11:44 am

edoosh

Data de înscriere : 18/12/2013

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus