Ce sa fie???

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Ce sa fie???

Mesaj  Admin la data de Mier Aug 24, 2011 3:51 am

Eu cu niste prieteni andrei dacian paul si andreea ne plimbam prin oras la un moment dat
eu vad un om pe varful unui bloc acel om era plin de sange si cu un topor in flacari
eu le zic si celor lalti dar cand ei se uitai spre acel bloc nu au vazut pe nimeni doar pete de sange pe jos
dar de bloc nici nu mai zic sa daramat peste toti locatari
dupa inmormantarea fiecaruia unu sa trezit si la luat pe dacian in mormant
din sicriu se auzeau tipete care erau a lui dacian
dupa7 ani la desgroparea lui toti au ramas socati dacian era viu fara nici o zgarietura
eu iam pus o cruce pe cap care era sfintita iar din el a aparut acel om care lam vazut pe bloc doar ca mai fioros ca inainte
si ia luat trupul lui dacian si la inghitit ca o bomboana
toti au ramas speriati andreea a inceput sa planga fara nici un motiv :>

dupa acest incident toti il vedeau pe dacian cu fata taiata si plin de sange
a bantuit toti fosti lui prieteni pana a ajuns la mn
a treia seara de infert ma enervat complet
mam ridicat din pat si am zis pana aici am luat un cutit mam injunghiat si am intrat in moarte clinica
eu mam ridicat de jos si am luptat cu dacian iam trimis sufletui in iad am mers lam dezgrobat si am batut o tepusa in inima
atunci satan a aparut inpreuna cu dacian

find singur mam gandit sami aduc intariri miam ridicat sufletul la cer iar cand am ajuns in rai
sfantul petru era cu o pala in mana si cu armura si am coborat pe pamant cu inca niste militari care au murit in razboaie
cand am ajuns satana era inconjurat de satanisti era o lupta crunta toti incercau sa invinga raul
cand satana era cat pe aici sal loveasca pe sfantul petru dumnezeu a coborat pe pamant
a zis (pana aici dacian vei ramane in iad pana cand va veni pe pamant fiul meu isus)
atunci satana si satanisti impreuna cu dacian l-au atacat pe dumnezeu iar o lumina puternica ia trimis in iad

la inmornantarea mea ciudat spiritul lui dacian era printre invintati si isi cerea scuze pentru ca sa imprietenit cu noi
niste tigani au vrut sa fure banii si aurul care era pe mn iar cant am respirat aer curat miam revenit dar cu tigani nu stiu ce sa intamplat caci cand mam trezit nu mai erau acolo
am fost bucuros ca lam invins pe dacian si ca nu mai poate face rau dar mam inselat el tot strigoi era dar de data asta mai diferit avea coarne carnea era putrezita si se vedeau oasele
era o creatura oribila
asteptati partV

de data asta eram inarmat cu multi preoti vrajitoare albe si 2 pisici albe (mana lui Dumnezeu)
eram pregatit de confruntarea finala
apare dacian pisicile albe erau furioase
dar din pamant au aparut doua pisici negre(mana necuratului)
vrajitoarele au transformat pisicile negre in soareci pentru pisicile alde
razboiul incepe toti au luptat pentru libertate dar dacian era pus pe glume aparea si disparea iar un preot a socs o iconita sfintita cu dumnezeu
dacian a luat foc iar satana a aparut zicand ai invins necuratul si a ucis o pisica alba atunci eu am loat pala sfantului petru si iam dat direct in cap trimitandul in iad
pe jos scria cu smoala ne vedem la sfarsitul lumii
sper ca nu vam plictisit
este fffffff reala

Admin
Admin

Data de înscriere : 23/08/2011

Vezi profilul utilizatorului http://dosarelex.wikiforum.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum